Praca

Importer automatyki bram i rolet zatrudni osobę na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I MARKETINGU.

Zadania:
Budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami firmy
Monitorowanie i analiza danych z rynku konsumenta i rynku konkurencji
Podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia konkurencyjności
Wdrażanie nowych produktów i usług na rynek

Wymagania:
Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku: 2 lata
Wykształcenie: min. średnie
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Cechy wymagane na danym stanowisku: komunikatywność, ukierunkowanie na osiąganie celu, kreatywność, nastawienie na długofalową współpracę

Inne:
-prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdów służbowych w kraju

Oferujemy:
Wyposażone biuro, narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer osobisty
Umowa o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z oczekiwaniami oraz doświadczeniem kandydata

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres biuro@tusso.pl
Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Strefa Klienta